Statistika nespavosti

Pár čísel za posledních pár (tý)dnů

Ondru dáváme spát kolem 19:30 až 20:00, my chodíme spát kolem 22:30 až 23:00. Do té doby se Ondra vzbudí tak 3x až 4x. Někdy jen  tak zakníká a nechá se rychle uspat. Jindy nepomáhá nic a jen řve a řve, jako třeba dneska. Během noci se pak vzbudí ještě několikrát. Někdy se ho podaří uspat rychle, někdy ne. Někdy na nás dokonce buší i sousedi přes zeď. (Teď se jim narodilo mimino, takže až bude řvát jim, můžeme na ně s klidným svědomím zase bušit my a přilévat pro změnu nervy do jejich ohně). Lucka je z toho utahaná tak, že když náhodou ve městě potkala Lydii, tak ta se ji sama nabídla s hlídáním a úklidem, a druhý den nám Karel dovezl oběd z Ánandy. Takže asi tak se máme …

Já jsem včera šel spát už o půl desáté, utahaný jako kotě. Usnul jsem docela rychle, ale v deset se vzbudil Ondra. Vstal jsem k němu a utišil ho. Znovu jsem usnul. V deset deset se vzbudil znovu, tentokrát s řevem. Zase jsem vstal a utišil ho. Pak už jsem neusnul a asi hodinu koukal do stropu. Pak se Ondra vzbudil znovu, ale to už k němu vstávala Lucka.

A tak to jde noc co noc … občas jsou k nám démoni milosrdní a nechají nás několik nocí prospat v klidu, třeba jen s jedním vzbuzením se. Ale to je vzácné a hlavně Ondra se pak ráno vzbudí nezvykle brzy a chce vstávat.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.